Bezpiecznie od początku – wyjazd studyjny do Szwecji

W dniach 6-10 czerwca odbył się wyjazd studyjny do Szwecji, którego organizatorem było Zarząd Główny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Wyjazd połączony był z międzynarodową konferencją „Bezpiecznie od początku”, wpisującą się w ogólnopolską kampanię „Bezpiecznie od początku” koordynowaną przez CIOP-PIB.

Współorganizatorem w organizacji międzynarodowej konferencji była Firma EJENDALS AB z siedzibą w Leksand (Szwecja) oraz Centralny Instytut Ochrony Pracy-PIB.

W wyjeździe wzięło udział 57 osób reprezentujących służbę bhp, członków oddziałów OSPSBHP w Katowicach, Radomiu, Olsztynie, Słupsku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie,  Kielcach, Starachowicach, Lublinie, Toruniu, a także reprezentanci Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, Sieci Ekspertów powołanych przy CIOP-PIB oraz osoby nie zrzeszone.

Jak co roku Ośrodek Perfex S.C. deleguje od siebie pracowników na tego typu spotkania studyjne chcąc wymieniać się doświadczeniem zawodowym ze specjalistami zajmującymi się bezpieczeństwem pracy w innych krajach.

W dniu 8 czerwca od godzin rannych odbyła się wizyta techniczna w siedzibie Ejendals AB.

Ejendals to szwedzka firma, która od pokoleń specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów chroniących dłonie i stopy. Ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie ochrony stóp oraz 68-lat doświadczenie w ochronie rąk daje możliwość na rozwijanie działań i współpracy z służbami bhp oraz zakładami w oparciu o koncepcję bezpieczeństwa Firmy Ejendals. Główne marki produktów to rękawice ochronne TEGERA® i obuwie bezpieczne JALAS®.

admin
admin

0 Comment

Leave Comment