Perfex

Jesteśmy Partnerem Polskiej Grupy BHP

Utworzono: 02-11-2020

Centrum Ochrony Pracy „Perfex” s.c. został ośrodkiem Partnerskim Polskiej Grupy BHP.

Polska Grupa BHP to doświadczenie i siła sprawdzonego zespołu specjalistów z różnych dziedzin tworzących jedną z największych sieci serwisowych związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem pracy w Polsce.

DZIAŁAMY NA RZECZ I W INTERESIE PRACODAWCÓW !!!!

DLACZEGO? Bo na własnej skórze przekonaliśmy się ile problemów ma Przedsiębiorca prowadzący swoją firmę !!! Wspomagamy więc Przedsiębiorców we wszystkich sprawach trudnych związanych z prawem pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz całą logistyka administracyjną. Przedsiębiorca ma zająć się rozwojem i prowadzeniem własnej firmy, a my zajmiemy się resztą tematów.

W Naszym zespole pracują specjaliści ds. bhp, specjaliści i inspektorzy ds. ochrony przeciwpożarowej, specjaliści ds. kadr i płac, inspektorzy ochrony danych osobowych, biegli sądowi, eksperci ds. bhp certyfikowani przez CIOP-PIB, prawnicy, rzeczoznawcy, pracownicy naukowi z całego kraju.

Współpraca tak wielu osób posiadających wiedzę i doświadczenie zawodowe sprawia, że jesteśmy wyjątkowi, a rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy staje się proste.

Ten zespół działa dla Ciebie Drogi Pracodawco / Przedsiębiorco - aby pomóc Tobie we wszystkich problemowych sprawach od prostych codziennych zaczynając po trudne ze sporami sądowymi włącznie kończąc. Masz problem – zadzwoń – zajmiemy się nim za Ciebie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług na terenie całego kraju. Niezależnie od tego gdzie jest Państwa siedziba lub oddział my jesteśmy blisko.

Jesteśmy Partnerem Polskiej Grupy BHP

Przejdź do góry strony