Perfex

Specjalista ds. pomiarów środowiska pracy

Jeśli...

  • czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać ich    w rozwiązywaniu problemów;
  • nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć dowody swojego sukcesu;
  • posiadasz nastawienie, dzięki któremu nie załamujesz się, gdy słyszysz „nie” od klienta i dalej robisz swoje;
  • jesteś empatyczny, a pomaganie innym jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości    i daje Ci kopa do działania;
  • rozwój i samodoskonalenie jest dla Ciebie częścią życia, bo rozumiesz, że to, KIM JESTEŚ, decyduje o Twoich sukcesach w pracy i życiu osobistym...

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, jak ważne jest bezpieczeństwo, osób które łączy wspólna pasja oraz wspólny cel – zwiększanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów.

Kilka słów o nas

Centrum Ochrony Pracy „Perfex” s.c. to zespół ludzi, dla których bezpieczeństwo jest wspólną misją:
„Z zaangażowaniem, odpowiedzialnie i w dobrych relacjach pomagamy Pracodawcom znaleźć wewnętrzną siłę i kierunek rozwoju, żeby byli bardziej świadomi i bezpieczni”.

Dlatego wszystko co robimy, służy temu, by ich wspierać, by zwiększać ich poczucie bezpieczeństwa.

Na własnej skórze przekonaliśmy się ile problemów ma Przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Wspomagamy więc Przedsiębiorców we wszystkich sprawach trudnych związanych z prawem pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz całą logistyką administracyjną. Przedsiębiorca ma zająć się rozwojem i prowadzeniem własnej firmy, a my zajmujemy się resztą tematów.

„Perfex” s.c. to doświadczenie i siła sprawdzonego zespołu specjalistów z różnych dziedzin  związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. W naszym zespole pracują specjaliści ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, inspektorzy ds. ochrony przeciwpożarowej, specjaliści ds. kadr i płac, ratownicy medyczni, inspektorzy ochrony danych osobowych, biegli sądowi, eksperci ds. bhp certyfikowani przez CIOP-PIB, prawnicy, rzeczoznawcy, pracownicy naukowi z całego kraju oraz inni specjaliści zajmujący się procedurami bezpieczeństwa. 

Na czym polega praca specjalisty ds. pomiarów?

Przede wszystkim to praca z ludźmi, praca z klientem i jego zespołem w jego firmie. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu pomiarowego wykonujemy pomiary czynników szkodliwych w środowisku pracy m.in. hałasu, drgań mechanicznych, zapylenia, czynników chemicznych, mikroklimatu, oświetlenia i innych.
Pobrane próbki należy przedstawić klientowi w postaci raportu – dodatkowe zadanie więc to opracowanie raportu oraz całej dokumentacji z tym związanej. Praca w odpowiedniej do tego aplikacji.
Sprzęt laboratoryjny to sprzęt specjalistyczny i wymaga ciągłego nadzoru metrologicznego aby sprawnie działał – jeśli ktoś czuje smykałkę techniczną też znajdzie tu obszar dla siebie.
Laboratorium działa w oparciu o system zarządzania jakością – posiadamy więc wiele procedur, które ułatwią Ci pracę.
Jeśli nie pracowałeś w podobnej branży, lubisz wyzwania, szkolenia, a jest to dla Ciebie ciekawy temat – nie przejmuj się – Nasz Zespól nauczy Cię wszystkiego. Z nami zdobędziesz stosowne doświadczenie. Czeka Cię droga awansu od asystenta do specjalisty.

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Zadzwoń – wyślij swoje CV – lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

https://perfex.com.pl/o-firmie/kontakt/
 

Przejdź do góry strony